Vážení zákazníci,

přeji Vám krásné letní počasí a současně Vás chci informovat  o možnosti nechat si zasílat faktury e-mailem.

K dnešnímu dni tuto službu využívá již více než polovina z Vás (přesně 55,8%) a věřím tomu, že i další zákazníci chtějí tímto způsobem šetřit peníze a naše životní prostředí.

Zasílání faktur v elektronické podobě je dle zákona 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty právně přístupnou formou. Záleží tedy jen na zákazníkovi, v jaké podobě bude doklad vyžadovat.

Základní výhodou doručování faktur e-mailem je menší zatížení životního prostředí. Faktura je doručena téměř ihned po odeslání a zdarma.

Pro správné zobrazení faktury doporučujeme nainstalovat program Acrobat Reader, který je volně ke stažení. Faktura Vám je doručována vždy v příloze spolu s průvodním e-mailem a je možné si ji vytisknout a založit do svého účetnictví.

Změnu v zasílání faktur je možné provést přes zákaznickou linku na čísle 844 114 814 nebo zasláním požadavku na e-mail: obchod@onyx.cz. Uvedete, že máte zájem o tento způsob zasílání faktur, číslo smlouvy a Vaši platnou e-mailovou adresu. Od dalšího měsíce Vám již bude faktura doručována v elektronické podobě.

Pro zajímavost: Poměr zákazníků společnosti ONYX engineering, spol. s r.o., kteří si nechají zasílat faktury e-mailem, rostl postupně. V únoru letošního roku však poprvé převládl počet faktur zasílaných e-mailem nad fakturami tištěnými. Po tomto měsíci se rozdíl nadále zvyšuje ve prospěch e-mailových faktur. Věřím, že i Vy si tímto způsobem necháte faktury zasílat a pomůžete nám tak zefektivnit celý proces zasílání.

Za celý tým firmy ONYX engineering, spol. s r.o.
Mgr. Pavel Hemelka
obchodní ředitel
ONYX engineering, spol. s r. o.