Vážení zákazníci, mezi námi nabízené služby patří také různé druhy školení nebo pronájem počítačové učebny.

Co Vás můžeme naučit? Naše společnost se již deset let zabývá školením počítačových dovedností. Také Vám nabízíme školení v oblasti společenských věd a rozvoje osobnosti, (komunikační dovednosti, asertivita, zvládání stresu, mobbing, zhodnocení osobního potenciálu, team-building, delegování, zvyšování výkonnosti týmu, řízení lidských zdrojů, organizační kultura, vztahy na pracovišti, motivace pracovníků, etiketa, pedagogické a andragogické minimum). Hlavní předností našich kurzů je orientace na individuální potřeby zákazníka – nemusíte absolvovat ucelené desetidenní školení, které zahrnuje i oblasti, které Vás nezajímají, přizpůsobíme se Vašim požadavkům. I když pro nás je nejjednodušší školit v našich učebnách, nabízíme firmám a institucím pomoc při organizování školení dle Vašeho přání ve Vámi vybraných prostorách. Bližší informace o typech kurzů najdete na našich webových stránkách ( www.onyx.cz ) v záložce Školení.

V případě volných kapacit Vám rádi zapůjčíme naše mobilní notebookové učebny až pro 17 posluchačů včetně dataprojektoru a tiskárny a zajistíme připojení k internetu pomocí vlastní sítě.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás telefonicky na čísle 587 406 800 nebo e-mailem na adrese obchod@onyx.cz . Objednat kurz si můžete také osobně v našich kancelářích na Pavelkově ulici 11 v Olomouci.

Těšíme se na Vás.
Jana Tomečková
ONYX engineering, spol. s r. o.