Nadčasové zálohování a obnova s podporou Microsoft Windows 7

S programem Acronis  True Image Home 2010 se můžete spolehnout, že jsou vaše důležitá data včetně fotografií, hudby, dokumentů, aplikací a celého operačního systém dobře chráněna a v případě havárie mohou být kdykoliv jednoduše obnovena.

Jednoduché, rychlé zálohování a obnova

Acronis True Image Home 2010 poskytuje domácím uživatelům spolehlivé a nadčasové řešení pro zálohování a obnovu operačního systému, aplikací, nastavení a osobních dat.

Přátelské uživatelské rozhraní ve stylu Windows

Z intuitivního grafického rozhraní snadno nastavíte, co a kam zálohovat, ať už zálohy ukládáte do lokálního umístění nebo do online úložiště.

Acronis Online Backup™ pro bezpečné uložení záloh

Volitelná služba Acronis Online Backup, kterou si můžete dokoupit, vám umožní zálohovat vaše cenná data přes internet do bezpečného uložiště.

Připraveno pro Windows 7

Plánujete přechod na Windows 7? Udělejte si kompletní zálohu celého počítače a upgradujte na Windows 7. Pokud při instalaci nastanou problémy, jednoduše obnovte počítač zpět. Jakmile budete mít nový systém zprovozněný, obnovte vaše data ze zálohy do nového systému.

Nepřetržitá ochrana dat

S funkcí Acronis Nonstop Backup™ budete moci veškeré provedené změny vrátit zpět do libovolného bodu v čase. Nabídne vám také možnost vytvářet přírůstkové zálohy každých pět minut. Díky tomu budete moci navrátit stav počítače, soubory a adresáře do jakéhokoli bodu v čase.

Podpora virtuálních disků

Uložte si obraz disku (.tib) jako soubor virtuálního disku (.vhd) a spusťte váš systém jako virtuální počítač. Nebo spuťte počítač přímo ze zálohy (.tib) pod Windows 7 Ultimate.

Nový vylepšený plánovač

Nový plánovač přidává další nové možnosti plánování. Pomocí kaladnářového pohledu jsou vidět vytvořené zálohy a plány. Nyní můžete úlohy deaktivovat a znovu aktivovat, určit data spouštění úloh a kopírovat úlohy do jiného data.
Petr Slíva
ředitel divize technické
ONYX engineering, spol. s r. o.