Vážení zákazníci,

rád bych Vás informoval o možnostech, jak získat na více než dva měsíce internet zdarma. Jeden měsíc internetu zadarmo lze získat za doporučení novému zákazníkovi, další, více než měsíc, pokud si předplatíte internet na dobu 12 měsíců.

Věříme, že jste s našimi službami spokojeni a protože víme, že osobní zkušenost je nejlepší doporučení, tak nabízíme možnost získat slevu ve výši 1 měsíčního paušálu, který využíváte.

Současně může ušetřit i nový zákazník (Váš soused, kamarád, spolupracovník atd.), protože zřizovací náklady mohou být pouze ve výši 1,- Kč a to v případě, že si pořídí instalační balíček se závazkem na 36 měsíců.

Získat odměnu je velmi snadné: Stačí, aby nový zákazník zavolal na naši zákaznickou linku 844 114 814 a objednal si naše služby. Vy následně pošlete e-mail na adresu obchod@onyx.cz s informací, že tento zákazník se dozvěděl o připojení od Vás. V nejbližším následujícím měsíci Vám nebude vystavena faktura.

Stejně jako Vašeho doporučení si vážíme i věrnosti, kterou nám hodláte zachovat. Druhou variantou odměn je sleva ve výši 10% při platbě na 12 měsíců dopředu. Ušetříte tímto způsobem více jak 1 měsíční paušál za rok.

Úhradu ročního předplatného a získání slevy je možné kdykoliv během roku. Stačí zavolat na zákaznickou linku 844 114 814 a následně Vám bude, od 1. dne následujícího měsíce, vystavena roční faktura se slevou 10%.

Přeji Vám krásný a úspěšný měsíc květen.