Jste žena a uvažujete o zahájení podnikání? Nevíte, jak začít, na kolik Vás přijde založení firmy? Kde sehnat peníze? Jaké předpisy a normy musíte splnit? Máte pochybnosti o tom, jestli Vás podnikání uživí? Chtěli byste své první kroky v podnikání konzultovat s někým, kdo už úspěšnou firmu má a poznat zblízka jeho zkušenosti?

Ukážeme Vám, jak na to! Je projekt financovaný z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR, určený právě Vám.
V rámci projektu absolvujete zdarma tříměsíční prezenční kurz pro podporu podnikání (komunikace, obsluha PC, podnikatelský plán, psychologie podnikání, základy práva, ekonomika, marketing a obchodní dovednosti).
Kurz bude probíhat 2x týdně ve dvou centrech Olomouci a jednom v Jeseníku. K dispozici budete mít přístup k počítači a internetu na středisku projektu, volný přístup k pokračujícím e-learningovým kurzům, a především jedinečnou možnost mít svého mentora – člověka, který již podniká a pomůže Vám překonat úskalí začátečnických chyb.
Naši mentoři působí v různých oborech – nutriční poradkyně, tiskárna a grafické studio, taxi služba, vedení penzionu, prádelna-mandlovna, kavárna, počítačová firma, účetní, soukromá školka a další.
Po absolvování aktivit projektu se sami rozhodnete, zda začnete podnikat, účast v projektu Vás k tomu nezavazuje.
Na projektu spolupracuje firma ONYX engineering, nezisková organizace OliVy, o.s. a Okresní hospodářská komora Jeseník.

Kontakty pro Olomouc:
Mgr. Barbora Vlachová, tel. 604 762 151,
Mgr. Irena Jašíčková, tel. 607 563 025

Kontakty pro Jeseník:
Alena Řehová, tel. 774 140 375

Do projektu se můžete také přihlásit na adrese jaknato@trinity.onyx.cz.