TeamViewer je oblíbený program pro připojení a vzdálenému ovládání počítače. Jeho nová verze přináší soustu novinek a vylepšení. Lze se přez něj připojit nejen na počítače, ale nyní i na tablety či chytré telefony.

Stručný výčet nových funkcí programu TeamViewer verze 9:

  • Wake-on-LAN (zapnutí/ probuzení počítače na dálku): umožňuje aktivaci počítače z režimu spánku vzdáleně, kdykoli k němu budete potřebovat přístup. Funkce probouzení funguje buď prostřednictvím jiného počítače používajícího TeamViewer v rámci lokální sítě nebo prostřednictvím routeru.
  • Dvojúrovňové ověřování: zvyšuje ochranu účtu TeamViewer proti neoprávněnému přístupu.
  • Připojení v panelech: umožňuje otevření několika relací vzdáleného ovládání nebo vzdálených monitorů v panelech stejně jako ve webovém prohlížeči.
  • Optimalizované zákaznické moduly: umožňuje ukládání individuálně uspůsobených modulů ve webové aplikaci Management Console.
  • Rozšířená schránka: kopíruje soubory, složky, texty a tabulky, včetně formátování, prostřednictvím schránky.
  • Zjednodušený přenos souborů: posílání souborů bez nutnosti navázání připojení přes TeamViewer prostřednictvím kontextové nabídky systému Windows.
  • Rychlé připojení prostřednictvím zástupce na ploše: na ploše lze vytvořit zástupce odkazujícího na kterýkoliv počítač, aby bylo možno se k němu kdykoliv připojit poklepáním myší.
  • Vylepšený design pro snadnější ovládání: aplikace má nové ovládací rozhraní a nový design seznamu počítačů a kontaktů s podporou dotykového ovládání.
  • Optimalizovaný přenos videa: přenos videí byl urychlen, lze promítnout partnerovi video během prezentace nebo sledovat videa na vzdáleném počítači v reálném čase.

Uživatelé aplikace TeamViewer 9 se mohou vzdáleně spojit s aplikacemi TeamViewer verze 3, 4, 5, 6, 7 a 8. Z technických důvodů nelze vytvořit opačné spojení, tzn. z aplikací TeamViewer 3, 4, 5, 6, 7 a 8 k aplikaci TeamViewer 9 není připojení možné.

Základní omezená licence pro domácí použití zůstává stále zdarma. Všechny informace ohledně programu naleznete na webových stránkách společnosti TeamViewer, kde si jej také můžete stáhnout.

Prostřednictvím tohoto programu Vám nabízíme naši službu PC Doktor. Veškeré informace o této službě jsou uvedeny zde. V případě Vašeho zájmu o tuto službu kontaktujte naši zákaznickou linku na tel. čísle 844 114 814