Navrhujeme a instalujeme rozsáhlé veřejnéh hotspoty, které slouží pro připojení vysokého počtu účastníků například v restauracích nebo hotelích.

STADIONY, RESTAURACE, HOTELY

Na řadě míst jako jsou restaurace, výstaviště, stadiony nebo hotely se nabízí možnost vybudovat rozsáhlou bezdrátovou síť tvořenou přístupovými body, které návštěvníkům umožní připojit se k veřejné síti Internetu.

NÁVŠTĚVNÍCI JE VYŽADUJÍ

Tuto službu návštěvníci vítají a rádi využívají a to z několika důvodů. V případě hotelů nemusí návštěvník využívat vlastního připojení s mobilním tarifem v roamingu a většinou může využívat i vyšších přenosových rychlostí nebo na stadionu se připojit přes notebook nebo tablet a sledovat průběžné výsledky na jiných místech.

PRO PROVOZOVATELE JE VÝHODNÉ

I pro provozovatele je výhodné hotspot provozovat, protože je to další způsob, jak přitáhnout nové nebo udržet stávající návštěvníky. Pro provozovatele však znamená provoz hotspotů i řadu rizik. Nedostanou se návštěvníci do naší vnitřní sítě? K našim datům? Jak zajistím, aby bezplatný přístup někdo nepovolaný nezneužil? Budu si moci nějak ověřit, kolik návštěvníků síť využívá, popř. jak dlouho byl návštěvník připojen? Je ochoten mi o sobě poskytnout i nějaké doplňující údaje (email, telefon)? Minimálně tyto otázky si klade každý, kdo takové řešení zvažuje nasadit.

Můžeme Vás ujistit, že na všechny uvedené existuje kladná odpověď. Společnost ONYX engineering působí současně i jako významný internet service provider a nabízí možnost komplexní dodávky na klíč, počínaje samotnou instalací, dodávkou konektivity až po správu navrženého řešení.

V případě zájmu o bližší informace nebo konzultace nás kontaktujte na zákaznické lince 844 114 814 nebo na e-mailu: obchod@onyx.cz