Školíte a nemáte adekvátní prostory? Jste firma a potřebujete větší prostory pro svá školení? Pak se přijďte k nám podívat na naše učebny, které můžete případně využít.

Naše firma má dlouholetou zkušenost v oblasti školení a rekvalifikací, a pro tyto účely máme zařízené učebny a zázemí na přípravu občerstvení.

Větší z učeben je zařízená klasicky – stoly v řadách za sebou s kapacitou až 17 míst + stůl a židle pro školitele, součástí školicí části je projektor, flipchart a psací potřeby. Pro účastníky kurzů máme k dispozici notebooky. Místnost je prostorná, slunečná a dobře osvětlená, dá se také zastínit žaluziemi pro případ promítání.

Druhá učebna je zařízena stoly, které jsou postaveny do tvaru oválu, má kapacitu 14 míst, součástí zařízení i této místnosti je projektor a mazací nástěnka. Místnost je příjemná pro přátelštější charakter školení.

Občerstvení je možné si připravit v přilehlé kuchyňce, která je na konci chodby. Je zařízená kuchyňskou linkou, ledničkou a nádobím. Je možné si zde připravit kávu, čaj a jiné občerstvení.