Jste školicí firma a potřebujete vytvořit e-learningovou platformu pro svoji výuku? Jste firma, která se chce prezentovat prostřednictvím obrazu a zvuku? Jste lidé, kteří chtějí představit svoji práci neotřelým způsobem? Pak využijte služeb naší firmy ONYX engineering na vytvoření video e-learningu s jakoukoliv tematikou, kterou v oblasti výuky nebo prezentace požadujete.

Naše služby využilo také
Církevní gymnázium Německého řádu

Na základě dobrých referencí nás oslovilo vedení Církevního gymnázia Německého řádu, pro které jsme v první fázi vytvořili krátký film a 11 tzv. vizitek. Krátký film prezentuje školu jako takovou, její prostředí, způsob výuky a zkoušení, přístup ke studentům a hlavně osobitost školy, v čem je jiná. Vizitky jsou koncipovány jako prezentace jednotlivých učitelů a předmětů, které učí, jejich způsobu přípravy a práce se studenty.

CO KONKRÉTNĚ NABÍZÍME?

Vytvoření kompletního e-learningového kurzu podle dodaných podkladů.

Vytvoření obrazové prezentace firmy i jejích pracovníků.

Vytvoření tzv. vizitky, která ostatním představí Vás i Vaši práci.

Vytvoření jen některé z uvedených částí procesu, kterou Vám připravíme na míru:

  • napsat scénář,
  • natočit obrazově atraktivní výukové video,
  • vytvořit výukové tabule podle vašeho zadání a tématu,
  • zajistit kompletní postprodukci včetně grafiky, animačních prvků a hudby,
  • připravit autokorektivní testy k tématu vašeho e-learningového kurzu.

Všechny tyto činnosti velmi dobře umíme, protože máme bohaté zkušenosti. Naši práci si můžete prohlédnout na webových stránkách gymnázia i našeho portálu IANUS.TV.

IANUS.TV

Naše firma ONYX engineering tvoří video e-learning již řadu let. S prvními nahrávkami jsme začali při vytváření vyúkového portálu IANUS.TV, který vznikl jako komplexní výukový model v rámci příprav projektu Ukážeme vám, jak na to. Model obsahuje jak výuková, tak i motivační videa, a kombinuje různé možnosti vzdělávacího e-learningu. Umožňuje uživateli vracet se v klidu domova k tématům probraným s lektorem, nastavit si své vlastní tempo výuky nebo si zvolit téma, které ho zajímá a využít ho k samostudiu. Tento způsob rozšíření znalostí již využila řada účastníků našich projektů a školení a také lektoři k samotné výuce.

Pokud Vás nabídka našich služeb v této oblasti zaujala, volejte na telefonní číslo 587 406 800 nebo pište obchod@onyx.cz a projekty@onyx.cz.