Přáli jste si někdy mít televizi na tabletu? Nebo na chytrém mobilním telefonu? Nebo jste k televizi sedli o 30 minut později a utekl Vám začátek pořadu a vy byste ho chtěli vidět? S naší novou tIP TV je možné všechno.

Od 1. 10. 2014 můžete s námi nově využívat tIP TV.V praxi to znamená více jak 40 televizních kanálů a 25 radiových stanic. K dispozici je kompletní nabídka českých kanálů a široká nabídka slovenských kanálů (Jednotka, Dvojka, JOJ, JOJ Plus, Markýza, WAU, TA3), k tomu německé (ORF), francouzké (France 24), polské (Polsat, Polsat Sport News) a ruské (Russia Today) stanice.

Velkovou výhodou naší tIP TV je mobilita, protože tIP TV si po zadání přístupových údajů můžete zobrazit nejen na své televizi, ale také třeba na PC nebo notebooku. K dispozici je i aplikace, která Vám umožní sledovat stanice na mobilních zařízení (tablet, smartphone).

Pro zobrazení na TV potřebujete set-top box., který si u nás můžete zakoupit. Konfigurace je velmi jednoduchá a uživatelsky příjemná. Vyjma televize lze za jednu cenu připojit i jedno další mobilní zařízení (tablet, smartphone).

Pro využití tIP TV přes notebook nebo PC potřebujete pouze aktuální verzi podporovaného webového prohlížeče. Pro zobrazení na smartphonech a tabletech je k dispozici aplikace (iOS, Android), kterou je třeba stáhnout a instalovat.

Příjemná je i cena a to 99,- Kč s DPH za měsíc. Službu si můžete přiobjednat ke stávajícímu tarifu nebo si ji objednat úplně nezávisle na dalších službách.

Ceny za set-top box a další podrobnosti naleznete v našem ceníku. Pro objednání volejte na zákaznickou linku 844 114 814 nebo pište na e-mail: obchod@onyx.cz.