1CLICK je software, který dělá firmy efektivnější, profesionálnější a konkurenceschopnější.

Chcete-li najít nevyužitý firemní potenciál, odstranit nadbytečné úkony a celkově zjednodušit vaši agendu je procesní řízení pro vás tím správným krokem.

Firmy a společnosti, které procesního řízení neužívají, přicházejí o velké finanční částky. Z mé osobní zkušenosti bych doporučil 1CLICK do většiny společností, ve kterých jsem měl možnost pracovat.

Společnost ONYX engineering aktivně využívá řešení 1CLICK a je partnerem pro jeho distribuci, školení a tvorbu procesů šitých na míru dané organizaci.

Na měsíc červenec plánujeme prezentaci a workshop s autorem myšlenky a zakladatelem zakladatelem firmy One Click Business Solutions, p. Vladimírem Patzakem. O dalších podrobnostech k této akci Vás budeme v brzské době informovat.

Procesním řízením se rozumí plánování všech činností, tak aby na každý pracovní úkol bylo dostatek času, prostoru, lidí a peněz pro jeho bezchybné zvládnutí, ale aby tyto pracovní komodity nebyly zbytečně nadimenzovány.

PRO KOHO JE 1CLICK VHODNÝ?

  • 1CLICK se hodí zejména pro vedoucí pracovníky na všech úrovních řízení, pro obchodníky a pro většinu kancelářských postů ve firmě.
  • Zákazníky jsou jednotlivci, týmy, firmy i organizace se stovkami uživatelů, výrobní závody, obchodní společnosti, poskytovatelé služeb, úřady i neziskové organizace.
  • Je vidět, že problémy, které 1CLICK řeší, jsou univerzální.

PROČ FUNGUJE?

  • 1CLICK nevymysleli lidé z i IT, ale profesionálové v oblasti manažerských a komunikačních dovedností, řízení času a firemních procesů.
  • 1CLICK vám přináší know-how, které u úspěšných firem už dávno v praxi funguje.
  • Mnozí zákazníci 1CLICK proto popisují i jako "způsob myšlení" či "firemní kulturu".