Poskytujeme hlasové služby pro firmy a to od zapojení jednoho telefonu až po 50 telefonů. Více telefonů je propojeno přes ústřednu a je možné provádět více paralelních hovorů současně. Náklady na volání jsou velmi nízké a začínají od 61 Kč za jeden samostatný telefon. V případě, že je zapojeno více telefonů, je možné mít tarif pro každý telefon zvlášť nebo využít jeden zvýhodněný pro připojení ústředny.

TELEFONY

K ústředně dodáváme spolehlivé telefony značky CISCO. Výhodou zapojení je, že je lze zapojit kdekoli je vybudovaná firemní datová síť a není nutné budovat paralelní telefonní síť. Stejně snadno je lze přemístit, při změně pracovního místa v rámci budovy. K ůstředně lze také připojit také starší telefony (analogové telefony a to prostřednictvím VoIP brány). Velmi častým řešením je také použití bezdrátového (DECT) telefonu s dosahem do 100 - 200 m v zavislosti členitosti budovy.

TARIFY

Ceny tarifů pro samostatné telefony:

Ceny tarifů pro připojení ústředny"

  • tIP BUSINESS - není třeba hradit více tarifů, ale všechny odchozí a příchozí hovory jsou účtovány dle jednoho tafiru.

ÚSTŘEDNA

Ústřednu tIP PBX lze umístit kdekoliv v podnikové síti a jedná se o malou firemní ústřednu, která funguje na datových linkách a je cenově dostupná i menším firmám. Standardně je nakonfigurována pro připojení 5 účastnických stanic (maximální počet je 50), přebírání a předávání hovorů, vedení konferenčních hovorů a přehrávání hudby při předání hovoru atd. Ústřednou tIP-PBX lze nahradit starší paralelní zapojení telefonů, které řada firem stále používá.
Z rozšiřujících vlastností, které lze dodatečně konfigurovat, vybírám např. možnost vytvoření vlastních hlášení, nastavení záznamníku, blokování nežádoucích telefonních čísel a mnoho dalších. Cena ústředny tIP-PBX je 4999,- Kč bez DPH ve standardní konfiguraci.

TELEFONÍ ČISLA

Poskytneme Vám jedno nebo celý blok telefonních čísel, které můžete postupně čerpat.

V případě, že uvažujte o obnově stavajícího telefonního řešení nebo chcete mít řešení, které Vám umožní růst, obraťte se na nás - jsme schopni dodat kompletní řešení hlasových služeb.

CHCI NEZÁVAZNOU KALKULACI