Vývoj kamer jde neustále dopředu a důvodem pro obměnu může být třeba vysoké rozlišení (až 4K), které dnešní kamery nabízí. Modernizace kamerových systémů může být provedena v postupných krocích. Nejprve lze modernizovat záznamový systém a využívat i stávající kamery. Systémy zvládají i připojení HD analogových i IP kamerám s vysokým rozlišením.

Kamerové systémy osazujeme různé typy kamer, které umožňují u zákazníka realizovat různorodá řešení a integrovat do řešení např. videovrátníky, poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (dříve EZS).

Cenová hladina kamer a komponent je velmi příznivá, nejsou vyžadovány licenčí poplatky za software. Záznamové systémy dokážeme konfigurovat podle potřeb a splnit požadavky na moderní kamerový systém.

V případě, že již máte nějaký kamerový systém a uvažujete o jeho modernizaci, je možné ji realizovat v několika etapách:

  • v první kroku vyměnit záznamové zařízení
  • ve druhém vyměnit část nebo všechny kamery a provést modernizaci rozvodů ke kamerám
  • ve třetím kroku rozšířit kamerový systém o videovrátníky
  • ve čtvrtém navýšit kapacitu pro ukládání obrazových dat atd.

V případě, že Váš kamerových systém již zastarává a uvažujete o jeho obměně, tak nás kontaktujtena telefonu: 587 406 800 nebo jednoduše prostřednictvím našeho webového formuláře.

POPTAT ÚPRAVU KAMEROVÉHO SYSTÉMU