Kromě internetu a hlasových služeb poskytujeme firmám emaily, weby a pomáháme jim se správou jejich IT infrastruktury. V nabídce máme řešení pro malé a začínající firmy, tak i pro velké instituce a firmy.

EMAILY

V dnešní době samozřemost, která se dá vyřešit různými způsoby. Nastavujeme hostované (cloudové) emailové služby, registrujeme domény a pomáháme s nastavením poštovních klientů jednotlivým zaměstnanců. Dodáváme a spravujeme vlastní poštovní servery ve firmách.

WEB

Pomůžeme Vám se zpracováním nových firemních webových stránek nebo zmodernizujeme stávající. Nastavíme měření návštěvnosti pomocí Google Analytics. Poradíme Vám s jejich optimalizací, tak aby firmě pomáhaly v růstu.

INTERNET

V nabídce máme levnější sdílené linky, které může využít začínající firma. Třeba tarif AIR 8 za 399,- Kč.
Nebo naopak robustní spoje s garantovanou dostupností a symetrickou rychlostí pro připojení k interentu.

HLASOVÉ SLUŹBY

Za 121,- Kč za měsíc můžete volat zdarma 2 hodiny do mobilních i pevných sítí. Větším firmám připojíme ústřednu a zajistíme velmi levné volání do všech sítí.

SPRÁVA IT

Pomáháme zaměstnacům při řešení problémů s tiskem, přístupem do účetnictví nebo vlastních systémů. Rychle a spolehlivě. Již více naž 21 let.

Pokud Vás zajímá, zda i Vám bychom mohli v některé z uvedených oblastí poradit, tak nás kontaktujte na telefonu: 587 406 800 nebo jednoduše prostřednictvím našeho webového formuláře.

DOTAZ KE SLUŽBÁM