Společnost ONYX engineering na konci roku 2019 získala status GOLD partner společnosti ESET SOFTWARE. Získané ocenění je výsledkem dlouhodobé snahy o poskytování profesionálních služeb v oblasti nasazování bezpečnostních řešení ve firemním sektoru.

ESET software se zabývá vývojem softwaru pro zabezpečení klientských stanic a serverů pro domácnosti i pro firemní klientelu. Společnost ONYX engineering pomáhá s nasazováním těchto řešení do firemního prostředí.

Disponujeme technickou certifikací pro nasazení do firem s více než 100 uživateli.

Mezi nejprodávanější produkty patří:
  • ESET Internet Security a ESET NOD32 Antivirus – vhodné nástroje pro zabezpečení koncových stanic v domácnostech
  • ESET Secure Office a ESET Secure Office+ jsou vhodné nástroje pro zabezpečení firemních počítačů ve firemní síti. Při počtu nad 5 stanic a více stanic a s možností správy z ERA konzole potom verze ESET Secure Business
  • ESET Mail Security pro Microsoft Exchange a ESET Mail Security pro Linux – nástroje pro ochranu poštovních serverů na různých platformách a řada dalších.

Podrobé informace o všech produktech naleznete na www.eset.cz.

V případě, že chcete zakoupit licence pro svůj domácí počítač nebo nasadit řešení do firemního prostředí, tak nás neváhejte kontaktovat telefonicky: 844 114 814, emailem obchod@onyx.cz nebo prostřednictvím formuláře.

POPTÁVKA ŘEŠENÍ ESET