Realizuje školení v rozmanitém spektru technických a humanitních oborů pro širokou škálu uživatelů a patří k významným školícím institucím v Olomouckém kraji.

Školením se naše firma zabývá již od roku 1998 a naše kurzy absolvovaly stovky klientů v rámci projektů ESF, zaměstnanců firem či soukromých zájemců. Od roku 2006 jsme rozšířili nabídku našich kurzů o oblast společenských věd a rozvoje osobnosti.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Aktuální nabídku školení naleznete v přehledu plánovaných školení.

UČEBNY

Naše školící prostory naleznete v sídle firmy na Pavelkové ulici číslo 11 v Olomouci. Prostory se perfektně hodí pro pořádání školení, prezentací a přednášek. K dispozici je zde učebna s kapacitou 16 míst (samostatné stolky rozmístěné ve 4 řadách s možností změny uspořádání dle požadavků) a zasedací místnost s kapacitou 14 míst (oválný stůl) včetně zázemí (kuchyňka, WC). Máme k dispozici moderní výpočetní i prezentační techniku:

  • tři mobilní notebookové učebny se 16 notebooky,
  • počítačovou učebnu vybavenou pevnými PC a LCD monitory,
  • projektory,
  • plátna,
  • flipcharty,
  • tabule.

Přímo před budovou je k dispozici bezplatné parkoviště a zastávka pro autobusové spoje.
 Středisko je zaměřeno na celoživotní vzdělávání a rozvoj osobnosti.

VÝUKA

V počítačové učebně je 16 pracovišť tak, aby každý účastník kurzu pracoval samostatně u svého počítače. Pro názornost výuky je obrazovka lektorského počítače promítána dataprojektorem. Standardní konfigurace stanice obsahuje Windows 7 a balík MS Office 2010, školíme dle požadavků i starší verze MS Office (verze 2007, 2003). Současně jsme též schopni realizovat výuku zaměřenou na Libre Office (Open Office).

Všechny počítače jsou propojeny do sítě a připojeny k internetu. V ceně kurzů je zahrnuto:

  • školení s praktickými ukázkami a cvičením jak na samostatném počítači, tak i v síti,
  • studijní materiály,
  • občerstvení o přestávce,
  • a podle typu kurzu i závěrečný test a vydání certifikátu o absolvování kurzu.

Výuka probíhá standardně od 8:00 do 15:00 hodin, případně v odpoledních hodinách dle požadavků klientů i v sobotu. Po přednáškách a praktické výuce mají účastníci možnost samostatně pracovat s výpočetní technikou a prohlubovat si tak své znalosti a dovednosti.

Naše akce oslovují nejen firemní klientelu a zájemce evidované na úřadu práce, ale i jednotlivé zájemce z řad široké veřejnosti. Pro ně je zde i možnost zapojit se do projektů pořádaných firmou ONYX engineering.

Pro bližší informace, objednávky kurzů, pronájem prostor nebo učeben kontaktujte naši zákaznickou linku 844 144 814 nebo nám napište na adresu projekty@onyx.cz.