Dodáváme a instalujeme servery na platformě Microsoft Windows serveru a na platformě Linux. Díky bohatým zkušenostem v oboru naši specialisté navrhnou vždy takové řešení, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky s požadavkem moderního a stabilního hardware.

INSTALACE A DODÁVKA SERVERŮ NA PLATFORMĚ MICROSOFT

Dodáváme servery od renomovaných výrobců Lenovo, DELL, HP. Na servery instalujeme v současné době systém MS Windows Server 2012 R2, který konfigurujeme dle potřeb a požadavků. Systém jsme schopni dále spravovat na základě podmínek dle servisní smlouvy. Provádíme též migrace a převody dat ze starších serverových systémů společnosti Microsoft:
  • Microsoft Windows Server 2012
  • Microsoft Windows Server 2008 a Microsoft Windows Server 2008 R2
  • Microsoft Windows Server 2003
  • Microsoft Small Business Server 2011
  • Microsoft Small Business Server 2008
  • Microsoft Small Business Server 2003

Dále provádíme převody databází Microsoft SQL Server 2000, Microsoft Exchange Server 2003 nebo Microsoft Exchange Server 2007.

Pro naše zákazníky dále zabezpečujeme komplexní dodávky, konfiguraci a instalaci hardware počítače a pracovní stanice, servery, notebooky, síťové prvky a zhotovení datových sítí.

DODÁVKA SOFTWARE

Prodejní sortiment naší firmy je zaměřen na serverové operační systémy od společnosti Microsoft, klientské operační systémy a kancelářské balíky Office a to i ve varintách předplatného programu Office 365 v cloudu. Vždy jsem schopni Vám navrhnout správné licenční řešení a ochránit Vás před případným postihem za nesprávné užití licencí.

Dále jseme schopni podle volby zákazníka nabídnout široké spektrum programového vybavení.

Díky vlastním 20 tiletých zkušenostem můžeme navrhnout, implementovat a spravovat i rozsáhlé linuxové systémy provozované v heterogenním prostředí podnikových sítí.

Nechte si od nás udělat nezávaznou kalkulaci na dodávku a instalaci serveru.
CHCI NEZÁVAZNOU KALKULACI