Do sítě internetu Vás můžeme připojit bezdrátově nebo prostřednictvím optické (metalické) kabeláže. Připojujeme rodinné domy, bytové domy i celé developerské projekty v Olomouci, Litovli, Šternberku, Uničově a Mohelnici.

MIKROVLNNÉ SPOJE

Pro bezdrátové připojení do datové sítě potřebujeme umístit na střechu Vašeho objektu přijímací zařízení. Přijímací zařízení je obvykle tvořeno anténou a klientskou jednotkou, kterou je nutné připojit k elektrické síti (230V). Zajištění elektrického napájení je možné buď samostatným kabelem nebo prostřednictvím datové kabeláže (PoE - Power over Enthernet).

K přijímacímu zařízení je poté možno připojit přímo jedno zařízení (počítač nebo notebook) nebo připojit router, který dále umožní připojit více zařízení (větší počet PC nebo notebooků, smart TV, smartphone, tablet, NAS a další zařízení).

Pro snadnou orientaci při výběru instalačních balíčků je důležité vědět, že všechny naše instalační balíčky se neliší svým složením, ale liší se cenou a délkou závazku, po který budete služby využívat.

V nabídce máme tyto varianty instalačních balíčků:

V případě, že budete moci službu využívat po celé období, zvolte si balíček se závazkem a ušetříte. Pokud nedodržíte délku závazku bude Vám instalační balíček dofakturován a včetně tarifů do konce období, kdy jste vázáni závazkem.

Ceny wifi tarifů.
Mapa pokrytí.

Chci wifi

PŘIPOJENÍ KABELÁŽÍ (kabel optický, metalický)

V případě, že jste v dostupnosti naší optické sítě je možné zvolit jeden z aktivačních balíčků. Opět je možné volit ze dvou variant.
  • Aktivace služby (zprovoznění služby, smlouva na dobu neurčitou) ze cenu 999,- Kč
  • Aktivace služby (dotovaná cena, závazek na 24 měsíců) 1,- Kč
Ceny optický tarifů.

Chci optiku